SZYCIE NA MIARĘ

Marzysz o kreacji, która będzie dopasowana do Twojej sylwetki, charakteru i indywidualnego stylu.

Nigdzie nie możesz kupić właśnie tego czego szukasz?

Jesteś we właściwym miejscu!

Jak wygląda usługa szycia na miarę?

 

Szycie na miarę na odległość

Spodobał się Tobie produkt w moim sklepie, tylko nie ma Twojego rozmiaru?

Możesz zamówić ubranie na swój wymiar.

Najważniejsze jest, aby ubranie było dopasowane do sylwetki, jeśli chcesz pięknie wyglądać.

W sklepie są przede wszystkim uszyte przeze mnie ubrania w pojedynczych rozmiarach. Zależy mi na tym, aby uszyte ubrania były wyjątkowe o indywidualnym charakterze.

Znajdziesz również modele, które można zamówić na własny wymiar poprzez opcję „Na zamówienie”. Wystarczy, że podasz wymagane wymiary sylwetki i zapłacisz za produkt.

Czas oczekiwania na produkt jest wskazany przy każdym opisie produktu w przypadku usługi na wymiar.

Dodatkowo usługa szycia na miarę gwarantuje, że w obrębie produktów z mojego sklepu są dostępne wszystkie możliwe połączenia tkanin i krojów oraz drobne zmiany, takie jak: długość sukienki lub spódnicy, długość rękawa, rodzaj dekoltu.

W przypadku zmian dotyczących wybranego modelu skontaktuj się przed zakupem ze mną poprzez e-mail sklep@bbohn.com, aby ustalić szczegóły, dowiedzieć się czy zmiany są możliwe i odpowiednie dla danego fasonu.

– Indywidualny projekt

Zapraszam do mojej pracowni w Gdańsku przy ulicy Tadeusza Kościuszki 138, to właśnie tu stworzymy Twoją wymarzoną kreację. Umów się ze mną mailowo sklep@bbohn.com lub telefonicznie, nr tel. +48 796 172 533.

Uszycie indywidualnego projektu wymaga minimum trzech spotkań. Już podczas pierwszego spotkania wybierzemy wspólnie tkaniny, omówimy model, który będzie szyty, zdejmiemy miarę. Zanim jednak zacznę tworzyć konstrukcję i szyć tkaninę, będzie należało opłacić 50% sumy za wykonanie usługi szycia na miarę. Po wpłynięciu płatności zamawiam tkaninę, która została wybrana wspólnie z próbnika tkanin i zabieram się do tworzenia konstrukcji.

Czas na przymiarkę!

Sprawdzamy, czy ubranie jest dopasowane do sylwetki zgodnie z zaplanowanym modelem. Ta przymiarka jest bardzo ważna. Szycie na miarę wymaga pracy na sylwetce klientki. Wprowadzamy niezbędne poprawki i możemy jeszcze wprowadzić drobne zmiany. Z kolei dopracowujemy wygląd ubrania, tak żeby osiągnąć zamierzony efekt końcowy.

Nie szyję na miarę z tkanin innych niż dostępne w sklepie. Stawiam wyłącznie na najwyższą jakość. Pracuję tylko na tkaninach od sprawdzonych producentów.

Produkt na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi.