Sposób i termin dostawy

Twoje zamówienie zostanie Ci dostarczone tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Czas realizacji zamówienia na terenie kraju wynosi do 7 dni roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania zamówienia podano inny termin lub wybrano opcję „Na zamówienie”.

 

Koszty dostawy:
Wysyłka kurierem
za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka+ Ekspres):  19,00 zł
Wysyłka kurierem za pobraniem,
za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka + Ekspres):  26,00 zł

 

Odbiór osobisty: bezpłatny, pod adresem, ul. Tadeusza Kościuszki 138, 80-427 Gdańsk. Napisz na adres e-mail skelp@bbohn.com lub zadzwoń pod nr telefony +48 796 172 533, umówimy się na dogodny termin odbioru.

Koszty dostawy produktu są wskazywane na stronie Sklepu Internetowego w rubryce „Dostawa” oraz w trakcie składania Zamówienia.

Jeśli z jakichś względów nie odpowiada Ci forma wysyłki, skontaktuj się z nami przed zakupem, postaramy się znaleźć wygodne dla obu stron rozwiązanie.

Wysyłamy również za granicę. Przesyłki zagraniczne nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej – przesyłka międzynarodowa. Żeby zamówić taką wysyłkę, przed zakupem skontaktuj się z nami, poinformujemy Cię o kosztach i czasie realizacji takiej wysyłki. Termin dostawy Produktu do Klienta poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej jest zależny od usług Poczty Polskiej.

Dokładamy wszelkich starań, by Twoje zamówienie było u Ciebie maksymalnie w ciągu dwóch tygodni.